Zprávy z Facebooku

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_user_content' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.
Fotogalerie
Videogalerie

Pouťový víkend 7.-9.8.

Už se to blíží – POUŤ V ŽIHOBCÍCH. 🙂 I my jsme si pro vás na pátek a neděli nachystali pestrý program. V pátek se můžete těšit na LETNÍ KINO – pro děti máme nachystaný POPCORN🥡 A COLU 🥤k filmu ZDARMA. Promítáme od 18 hodin v naší klubovně ZLOBA- KRÁLOVNA ČERNÉ MAGIE; pro dospělé od 21 hodin na terase naší klubovny (v případě nepříznivého počasí promítáme uvnitř) promítáme ROCKETMANa, nebo-li Elton JOHN prvně live v Žihobcích! 🙂
V neděli rozhodně nepřijdete o tradiční dopolední DVANÁCTKU, budeme nachystaní od 10:30. Odpoledne od 14 hodin s sebou vezměte i děti – MÁME PRO NĚ NACHYSTANÝ PROGRAM 🤸‍♀️ a vy můžete vesele pokračovat v dopoledním programu! 😏
VSTUP JE PRO VŠECHNY ZDARMA A OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO!
Na všechny se moc těšíme!
PS: nedělní dětský trénink tím odpadá
PS2: Proč nejsme v parku? Letošní pouť (zábava) je v gesci TJ.