Zprávy z Facebooku

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_user_content' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.
Fotogalerie
Videogalerie

Restart sezóny 2020

Všechny zveme na restart sezóny 2020 po Covidu k nám do klubovny na letní kino! 🙂

Dále od neděle 28.6. od 15h začínáme s pravidelnými tréninky dětí. Soutěže zatím dle poslední rady Dětské ŠHL – 25.7. Benešova Hora noční, 15.8. Horní Poříčí,  22.8. Budilov, 29.8. Dolany, 6.9.(ne) Vacov, 19.9. Žihobce. V řešení je i stále reálněji „Rohanov Tour 9“.

Dospělí začnou trénovat během července a soutěže konec srpna a v září. Čekáme na termíny JČHL, Podboubína, případně místních pohárů. V Žihobcích plánované závěrečné kolo ŠHL dospělích nebude, celý rok 2020 se zrušil.

Pro další aktualizaci dění sledujte naše informační kanály! 🙂