Zprávy z Facebooku

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_user_content' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.
Fotogalerie
Videogalerie

Situace s Covidem

Bohužel situace s Covidem se nelepší a má to vliv na naše akce. Rušíme do odvolání páteční piva v klubovně, setkání přátel/sponzorů, kino pro děti a dospělé, přespání pro děti v klubovně, atd…….

Trénink dětí zatím pokrčuje s ohledem na blížící se Plamen, informace mají dotyční v emailu.

Vše budeme aktualizovat s ohledem k vývoji epidemiologické situace a dle vyhlášek vydaných k pořádání sportovních/kulturních akcích. Zdraví a bezpečí je pro nás na prvním místě. Vše si jist vynahradíme, až to půjde.

Ahoj a držte se. 🙂